Ürünün kategorisi -> SEVEN CHURCHES OF REVELATION
ÜRÜN ADI
SEVEN CHURCHES OF REVELATION
ÜRÜN KODU
10 DAY BIBLICAL TOUR SEVEN CHURCHES
ÜRÜN AÇIKLAMA

10 Gün KİLİSE TURU YEDİ CUMHURİYET KİLİSESİ

1. Gün:
 Türkiye'ye

Hoşgeldiniz Türkiye'ye / hoşgeldiniz. İstanbul'a Havalimanı'na geldiğinizde rehberimiz karşılayacak  ve sizleri otelinize transfer yapacak. ( Atatürk Hava limanı otel 15km / Sabiha gökcen hava limanı otel 65 km) Otele check-in yaptıktan sonra oda yerleşim,Yapılacak turların bilgi  notları dağıtılacak . Geceleme: İstanbul (1 Gece)

2. Gün:  İstanbul
Kahvaltıdan sonra, Ayasofya Kilisesi, Bizans İmparatorluğu'nun görkemi de dahil olmak üzere şehrin tam gün ziyareti; Nicea'dan (İznik) iç fayansları ile ünlü Sultanahmet Camii; Bir zamanlar at arabası ırklarının yapıldığı Bizans Hipodromu; Chora'daki Aziz Kurtarıcı Kilisesi, Bizans mozaik sanatının kutsal Virgin'in hayatından en iyi örneklerini temsil etmektedir; Hazine, gümüş eşyalar, kostümler ve muhteşem sergileri ile Topkapı Sarayı Geceleme: İstanbul, Yemekler: Kahvaltı ve Öğle Yemeği (Geceleme 2 İstanbul )

3. Gün: TROY / Çanakkale.
Sabah İstanbul'dan otelinizden Kahvaltıdan sonra ayrılıyoruz Troy Turu için. Gelibolu istikametinden yola devam edilecek(öğle yemeği yol üzerinde)  Çanakkale boğazında yakın Hotelimizde konaklama için kayıtlarımızı yaptırıyoruz.(Geceleme 3 Çanakkale)
Day 4: (Güzel Helen zamanlarından efsanevi Trojan Atıyla ünlü Troy'a gidelim. Sparta kraliçesi ve Truva Prensi. Geziden sonra, Bergama'ya hareket ediyoruz.
 Pergamum Acropolis'e devam ediyoruz, Athena ve Trojan Tapınakları - Zeus Tapınağı - Dionysos Tapınağı - Gençlik Gymnasiumu - Odeon - Kütüphane - Agora - Büyük Tiyatro - ve Bergama'daki Roma Hamamı.Overnight'ı ziyaret ediyoruz;

 5.Gün: Smyrna ve Thyatira
 İzmir'e varış. İzmir Kilisesi'ni sürmek (Symrna 15km), İbadetin Aziz Yuhanna'nın yazdığı Yedi Hıristiyan kilisesinin ikincisiydi (Vahiy 11). Öğleden sonra, Yedi Kiliseden bir diğeri olan Thyatira'ya geçin. Roma Dönemi'ne ait bir Bazilika kalıntısı ve diğer kalıntıları görün.  

6. Gün:  Sardis, Philadelphia ve Leodicea
Kahvaltıdan sonra bu yedi şehrin en güzel bölgelerinden biri olan Sardis'e gidiyoruz. Burada St. John, şehrin inancındaki ilerlemeyle ilerlemekten duyduğu endişeyi dile getirdi. Sonra Paul ve John'un gözde şehri Philadephia'a (Alasehir) gidiyoruz. Bir zamanlar ziyaret edilen Philadephia, Leodicea'ya götürmek, Hıristiyanlığın ilk önce yayılışını yaptığı zincirde bir başka müreffeh kent oldu. Bir zamanlar Leodicea'yı ziyaret edip gece boyunca Pamukkale'ye gittik. (200 km)


7. Gün:  Hierapolis & Colosea
Kahvaltıdan sonra Hierapolis şehrini ve St. Philip Martyrium'u ziyaret edin. Sonra Pamukkale'nin muhteşem doğal alanını gezin. Sıcak termal yaylar plato kenarına dökülür ve Cotton Castles adı verilen göz kamaştırıcı beyaz oluşumlar yaratır. Aynı zamanda Papias ve Epicityus'un evi olan Hierapolis'in kalıntılarını, erken Hıristiyan yazarları ve Filip Evangelist'i ziyaret edin. Philip Martyriyumu, son sekizgen bir oda keşfedildi. Termal havuzda sıcak suların keyfini çıkarmak için serbest zaman. Biz Colosae'yi ziyaret edeceğiz ve sonra Pamukkale'den Kuşadası'na bir geceleme yapacağız. (220 km)

8.Gün:  Efes
Antik sözcüğün en önemli kültür merkezlerinden biri olan antik Roma kenti Efes'e sabah gidiş. Efes harabelerini, Odeon, Celcus Kütüphanesi ve bugün hala konser için kullanılmakta olan tiyatroyu ziyaret edeceğiz ve şaşırtıcı 25.000 kişilik kapasiteye sahibiz. Bu antik yerleşimden geçerken, mermer döşeli sokakları fark edeceksiniz ki yıllar önce bu şehrin büyük servetine bir ipucu veriyor. Meryem Ana'nın Evi'ni ziyaret ettikten sonra Mass özel kutlamalarına katılın ve Theologian St. John Kilisesi'ni ziyaret edin. (36 km)

9. Gün:  İstanbul
İstanbul. Varış ve otele. Öğleden sonra Boğaz Cruise, İstanbul ve Boğaz kıyılarında, Avrupa ve Asya'ya bölünmüş ünlü su yolu - Spice Market'in renkleri ve aromaları, küçük Rustem Paşa Camii, gezi Boğaz tekne gezisi, görkemli bir şekilde dekore edilmiş Osmanlı Dolmabahçe Sarayı ve küçük pitoresk balıkçı köyü Ortaköy ... Serbest Zaman, Kapalı Çarşı ve Kapalı Çarşı.

10. Gün:  Hizmetimizin sonu
Kahvaltıdan sonra eve dönmek için İstanbul havaalanına transfer. Tur sona eriyor ve hizmetimizi beğendiğinizi umuyoruz.

Tour Includes: 
-İki kişilik konaklama temelli üç yıldızlı otellerde konaklama. +Tek kişilik kullanım ücreti. 
-Tur boyunca profesyonel İngilizce konuşma rehberi. 
-Kahvaltı (B) ve Akşam Yemeği (D) güzergahta belirtildiği şekilde. 
Yukarıdaki programdaki tüm gezi ve giriş ücretleri.
Havaalanı transferleri artı tüm tur boyunca yeni klimalı otobüslerde ülke çapında nakliye. 
Bosphorus Cruise.

Tur Kapsananlar: 
Personel Giderleri. 
İçecekler. 
Herhangi bir devrilme sizi uygun hissediyor.
Belirtilmediği sürece yemekler. 
Ek Bilgiler: 
Patmos bağlantısını isteyin!

Turlarımız özel olarak çalışır, böylece kitaba ayırdığınız grup tek pas olup kendi sürücünüze ve rehberinize sahip olursunuz

 FİYAT İSTEYİNİZ / REQUEST THE PRICE  / ЗАПРОСИТЕ ЦЕНУ

ÜRÜN DETAY


SORULARINIZ
Konu
Adınız Soyadınız
Firma Adınız
E-Posta Adresiniz
Adresiniz
Telefonunuz
İstekleriniz
 
Güvenlik Kodu
 
 
  • Yitmen Reklam Ofset ART SPOR TURİZM Yatırımları Tic. ve San. Ltd. Şti.
  • Haseki Sultan Mh.Turgut Özal Millet Cd. İnan İşhanı No: 11 / J  ( Yusufpaşa Tramvay Durağı Yanı)
    Fatih-İstanbul / Turkey
  • T. : 0212 530 69 31 pbx
  • info@artsportour.com
internet sanatı ürün tanıtım sitesi