Ürünün kategorisi -> ÖZBEKİSTAN TURU
ÜRÜN ADI
ALMANYA-İSTANBUL-ÖZBEKİSTAN TURU 8G 7N
ÜRÜN KODU
AL-İst-Öz-01
ÜRÜN FİYATI
1580
ÜRÜN AÇIKLAMA
ALMANYA çıkışlı gruplar için
İstanbul - Özbekistan tur programı
 

1- Gün Cuma : istenilen tur tarihinde Almanya’dan İstanbula geliş Hotel Transfer Konaklama

2- Gün Cumartesi : İstanbul gezileri, Eyüp sultan Hz.Fatih camii, Suıltanahmet camii, Süleymaniye camii, ( öğle yemeği gurubun önerisi ve talebi üzerine yapılacaktır. Yemek ücreti tura katılanlar tarafından ödenecek.) öğle yemeği için alkol satışı olmayan aşağıdaki tesislerden birisini seçebilirsiniz.)
öğle yemeğinden sonra tura devam edilecek ve Turun sonunda Otele dönüş. akşam otelde konaklama yapılacaktır. (İstanbul 3 gün tur programı yemek yenecek tesislerden sonra izahatı vardır.)

Martı Restaurant
 İstanbul Boğazının incisi Martı Restaurant , 1996 yılından bu yana damak zevkinize uygun yemek çeşitleriyle alkolsüz olarak hizmet vermektedir. Sizi sevdiklerinizle birlikte tabiat içinde huzurlu bir ortamda zengin menümüzle emeğe davet ediyoruz.

Çubuklu Korusu İşletmelerimiz içinde en ihtişamlısı ve bir saray yavrusu olan Hıdiv Kasrı, İstanbul'un en büyük gül bahçesi ve gül bahçesinin bülbülleri ile zaten bir ilgi odağıdır. Kasrı yaptıran Osmanlı'nın Mısır Valisi olan Hıdiv Abbas Hilmi Paşa, kasrın bir benzerini de Mısır'da Nil Nehri kıyısında yaptırmıştır. Böylelikle bir ikizi olan tek eserdir de. Türkiye'nin ilk kalorifer tertibatı, ilk asansörü gibi teknik özelliklere sahip olan Hıdiv Kasrı, Abbas Hilmi Paşa'nın tek tek elleri ile diktiği ağaçlardan oluşan korusu ile bir harikuladeliğe sahip.Hafta içi kafeterya ve a'la carte, hafta sonu Açık Büfe ve kafeterya olarak hizmet vermektedir.

Yıldız Korusu Beşiktaş sahilinden esen serin Boğaz rüzgarlarını usulca kucaklayan Yıldız Parkı'nda Malta Köşkü ve Çadır Köşk ile hizmet vermekteyiz. Malta köşkü zengin restaurant ve kafeteryası ile saraylara yakışan servis kalitesiyle konuklarına ışıldayan kıyılara karşı baş döndürücü güzelliği ile hafta içi a'la carte ve restaurant hizmeti, hafta sonu ise açık büfe kahvaltı, açık büfe yemek ve kafeterya hizmeti vermektedir. Yanı başındaki göletin şırıltısı ve benzersiz bir doğa manzarasının sohbetiniz boyunca size refakat ettiği Çadır Köşk, konuklarına yüzyıllar öncesinden kalan bir tatlı huzuru yaşatıyor. Çadır Köşk özel mönüleri ve özenli servis hizmeti ile kafeterya hizmeti sunmaktadır

Emirgan Korusu (Parkı) 2 köşkle hizmet vermekte olduğumuz Emirgan Korusun'da,Pembe Köşk ve Sarı Köşk ile bulunmaktayız. Bir kuş kafesini andıran Sarı Köşk, restaurant ve kafeterya hizmetleri alabilmek için bulunmaz bir yerdir. Muhteşem manzarasına, Emirgan Korusu ve havuzu da dahildir. Hafta içi a'la carte ve kafeterya hizmeti sunan Sarı Köşk, hafta sonu Açık Büfe ve kafeterya hizmetleri ile müşterilerini beklemektedir. Pembe Köşk ise hafta sonları kafeterya seçeneği ile ve sıcak ortamı ile görülmeye değer bir yerdir.

Paşalimanı Kafeterya Üsküdar'ın hemen yanında Fethipaşa Korusu altında 1999 yılı sonlarında faaliyete geçmiş ve 2000 yılında halkın beğenisine sunulmuştur. Boğaz'ın hemen kenarında bir kahvaltı yapmak veya denizin o güzel sesi ile birlikte bir kahve içmek isteyenlere özel bir yer. Haftanın yedi günü çok zengin menüsü ile müşterilerine kafeterya hizmeti vermektedir.

Feshane 1835 yılında Osmanlı ordusunun fes ve aba ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuştur. Feshane Haliç kıyısında her türlü organizasyon, toplantı, seminer, konser, gala, davet sergi ve kültür etkinlikleri için kullanılabilen bir mekandır. Yeşil alanlarla desteklenmiş tarihi yapısı ile Haliç'e renk katmaktadır. 56.000 metrekare üzerine kuruludur. İstanbul'un yeni kültür merkezi; II.Mahmut Salonu ( 4000 metrekare ),Haliç Salonu ( 1800 metrekare ), Küçük Bedesten Salonu ( 600 metrekare ) Sadabad Salonu( 330 metrekare ) ile dört salon, 200 metrekare Lale Restaurantı ve 12.000 metrekare açık alandan oluşmaktadır. Feshane tüm etkinlikleriniz için kullanabileceğiniz eşsiz kullanım alanlarına sahiptir. En uygun koşullarda hizmet vermeye devam etmektedir.

Not : Grup İstanbul turu yaparken Seyahat Acentemiz gurubumuzun pasaportlarına Özbekistan konsolosluğunda vize işlemi yaptıracaktır.( Özbekistan vizesi alınacaktır.)

3. Gün Pazar : 
Sabah kahvaltısından sonra Yuşa Hz ziyareti, ziyaret sonrasında özbekistan a uçmak için hava alanına transfer.

( İstanbul da ziyaret edilecek kutsal yerler aşağıdadır)

EYÜP SULTAN CAMİİ
Istanbul Kara surları ile Haliç surlarının birleştiği yerin dışında yer alan Eyüp Camii ve Türbesi İslam dünyasının kutsal yerlerinden kabul edilir. Eyüp-el Ensari Hz. Muhammet'in bayraktarlığını yapmış bir şahıstı, 7 yy. Arap kuşatması esnasında burada ölmüş, İstanbul'un Türk kuşatması sırasında mezarı keşfedilmiş, sonradan türbe ve şehrin ilk camii buraya yapılmıştı. İlk camii zelzeleden ötürü yıkılınca 1800 de bu günkü inşa edilmişti. İslam'ın kutsal Cuma günleri inançlı kalabalıklar türbeyi ziyaret ederler. Yaşlı ağaçlar, uçuşan güvercinler, namaz kılanlar, dua ve ziyaret edenler, türbe ve camii civarını mistik, renkli bir atmosfere büründürür. Avludaki türbenin duvarları değişik çağların çinileriyle kaplıdır. Tarihi kaynaklar bu semtin Bizans devrinde de kutsal bir mahal olduğunu; aziz bir kimsenin yatırının ziyaret edilerek yağmur duaları yapıldığını kaydeder. Fatih’ten sonra tahta geçip silah kuşanan sultanlar Eyüp Sultan türbesini ziyaret ederek merasimi tamamlarlardı. Camii etrafı ve civar yamaçlar mezarlıklarla çevrili olup, meşhur Pier Loti kahvesi de buradadır. İstanbul aşığı şair ve yazar Loti sık, sık buraya gelerek Haliç’in o zamanki güzel ve doyumsuz manzarasını seydermiş. Dolunay gecelerinde bu küçük kafeden ve terastan görünen seyredenlere unutulmaz anılar yaşatır. 

Fatih Camii, 
İstanbul'un Fatih ilçesinde Fatih Sultan Mehmed tarafından yaptırılmış olan külliyenin içinde yer alan camidir. Külliye ve cami ile birlikte 16 adet medrese, darüşşifa (hastane), tabhane (konukevi) imarethane (aşevi), kütüphane ve hamam bulunmaktadır. Şehrin yedi tepesinden birinde inşa edilmiştir. Cami 1766 depreminde yıkıldıktan sonra onarılarak 1771'de bugünkü halini almıştır.Bizans devrinde, caminin bulunduğu tepede I. Constantinus'un döneminde yapılan Havariyun kilisesi vardı. Fatih Camii'nin, bu kilisenin yıkıntılarından faydalanarak yapıldığı sanılmaktadır. Bizans imparatorlarının bu tepede gömüldüğüne inanılır. Constantinus'un o zamanlar şehrin dışında kalan bu tepede gömüldüğü bilinmektedir.Caminin yapımına cümle kapısının iki yanında ve üstünde bulunan Arapça kitabeye göre 1467 yılında başlandı ve 1470 yılında tamamlanabildi. Mimarı, Sinaüddin Yusuf bin Abdullah'tır (Atik Sinan). Cami, plan olarak anıtsal bir biçimde yapılmıştır. Merkezi kubbe, iki fil ayağı ile iki sütun üzerine oturtulmuştur. Cami 1509 Büyük İstanbul Depremi'nde büyük hasar gördü ve II. Bayezid döneminde onarıldı. Fatih Camii, 1766 yılında yaşanan bir depremden dolayı harabe haline geldiği için Sultan III. Mustafa, 1767 ve 1771 yılları arasında camiyi Mimar Mehmed Tahir Ağa'ya tamir ettirdi. Caminin depremlerle hasar görmesinden sonra orjinalliğinin korunmasına dikkat edildiyse de Mehmet Tahir onarımı ile birçok mimari yapı değiştirilmiştir. 29 Ocak 1932'de ilk Türkçe ezan bu camide okunmuştur.

Sultanahmet camii, en güzel, en muhtesem camii hengisidir? Bu soruya genellikle 'Süleymaniye' diye cevap verilir. Gerçekten, boyutlariyla, uzaktan yakindan heybetli görünüsü ile, Koca Sinan'in bu eseri Istanbul'da essizdir. Bir tanedir. Fakat bu genel hüküm, bende her zaman Sultanahmet'e haksizlik edildigi düsüncesini uyanditmistir. Içimdeki ses her zaman Istanbul'da en güzel camenin Sultanahmet oldugunu söylemistir. Genel hükümlerin aksine, en güzel caminin Sultanahmet oldugunu sölüyorsam, bunun sebeplerini de açiklamam gerekir. Genel Hükümlerin aksine,en güzel caminin Sultanahmet olduğunu söylüyorsam,bunun sebeblerinide acıklamam gerekir. Kusursuz iki eserden birinin diğerine olan üstünlüğü nedir ? Süleymaniye yi üstün gösteren mimar ve mühendislere bu hükmü verdiren nedir ? Ben mimar ve mühendis olmadığım için mi bu hükmü paylaşmıyorum ? Hükmümün,mimar ve mümühendiya olmayışımla izah edebileceğini sanmiyorum.Yıllar önce,her iki camii ayni gün ve ard arda ziyaret ederek söşle bir kanaate varmıştım: ikisi de en güzel ! Fransız yazar Gentille Arditty-Puller “plaisir d’ıstanbul” adlı kitabında romantik çağın en büyük iki piyanisti Liszt ve Thalberg le ilgili bir fikra hatırlatıyor bunlar için söylenenlerin Süleymaniye ve Sultanahmet için geçerli olacağını ifade ederek şunları yazıyor. İSTANBUL un en güzel camii hangisidir. -----Süleymaniye ----- ya Sultanahmet Aaa o mu,o essizdir, en güzelidir. bu hükme katılmakla beraber, içimdeki ses “Birinci sultanahmettir” demekten vazgeçmedi. 

SÜLEYMANİYE CAMİİ İstanbul’un siluetini minareler ve kubbeler süsler. Şehrin en büyük ve görkemli camii Süleymaniye Camiidir. Dış ve iç estetiği, fevkalade muntazam, göz okşayıcı proporsiyonları seyredeni büyüler. Süleymaniye Camii bir mimari şaheserdir. 16. yy., Türk Osmanlı İmparatorluğunun her bakımdan gelişmiş ve ilerlemiş olduğu bir devirdir. 36 Osmanlı Sultanı arasında 47 yıl ile en uzun hüküm süreni Kanuni Sultan Süleyman’dır. Bu büyük şöhretli Sultan, kendi adına yaptırtacağı camii Koca Mimar Sinan’a havale etmişti. Mimarlık dünyasının bir dehası olan Mimar Sinan, camii ve etrafını saran büyük kompleksi 1550-1557 yılları arasında tamamlamıştır. Türk sanatının klasik döneminin kurucusu ve geliştireni Mimar Sinan, sanatının üstünlüğünü burada da ispat etmişti. Caminin avlusunun etrafını çevreleyen büyük komplekste okullar, kütüphane, hamam, aşevi, kervansaray, hastane ve dükkânlar bulunur. Süleymaniye’nin dış güzelliğini seyredebilmek için yapıdan uzakta olmak gerekir. Galata Kulesi’nden veya Halic’in Galata kesiminden, bu imparatorluk eseri bütün haşmeti ile görülebilir. Dört minaresi olan caminin esas mekânını büyük bir kubbe örter. Caminin ana girişi etrafı revaklarla çevrili, ortasında şadırvanı olan iç avludandır. İç mimarideki açıklık, bütünlük, ölçülü bir süsleme buranın haşmetli etkisini güçlendirir. 53 metre yüksekliğinde 26.50 m. çapındaki merkezi kubbeyi fil ayağı denilen dört büyük paye taşır. Mekânın bütün elemanları uyumlu bir armoni içerisindedir. Statik bakımından da yapının dengesi kusursuzdur. Zaman içinde İstanbul şehrini sarsan depremler burada tek bir çatlağa bile sebep olamamıştır. Kubbenin içi geçen yüzyılda yapılmış barok tesirli dekorasyondur.

YUŞA HZ :
Hz. Musa'dan sonra peygamber olmuş ve israil oğullarının çölden kurtarmıştır.ondan sonra pek çok resiler yahudilerin idaresinde bulunmuştur. bazen de yahudiler başsız kalarak başkalarının yönetimi altında yaşamışlardır. beykoz sırtlarında çok güzel bir tepeye ismini vermiş peygamber (aleyhisselam). makamının burda olduğu asıl kabrinin ise filistinde olduğunu rivayet edilir. ( yuşa tepesi) huzur veren bir yermiş.ne kadar doğrudur bilemem ama boğazı o zamanki insanlara kazdırttığı söylenir. Türkçe tevratta yeşu adıyla bilinen peygamber. Çok uzun bir mezara sahip kişi. neden bu kadar büyük ve uzun yapıldığı konusun da bir çok rivayet var ama gerçek sebebini bilmiyorum. kadınlar genel de tavaf edip dilekler tutarlar. dilekleri olunca da şeker falan dağıtırlar. beykoz tarafların da bir tepe de bulunur kabri.muhteşem bir manzara görebilirsiniz.

Hz.Yuşa veya istek üzerine başka ziyaret edilecek kutsal mekan dan sonra Gurup yukarıda tanıtımı yapılan yemek için uygun bulunan tesislerdeki AKŞAM (yemek üçreti gurup kendisi ödeyecektir.)

Pazartesi günü gurup otelden sabah kahvaltısını 07,00 de yapacak ve en gec saat 08,00 de Otelden ayrılarak Özbekistan a uçmak için Atatürk Hava Alanına Hareket ile Özbekistan a uçuşunuz gerçekleşecektir.


A-ÖZBEKİSTAN TURU ÖNCESİ İSTANBUL TURLARI FİYATI

İSTEĞE BAĞLI ISTANBUL TURU Kişi başı;
 
275 EURO Turlar, Transferler ve 3 gece 4* otel Konaklama dahil 

Not : Almanya-Türkiye-Almanya uçak biletleri tur fiyatlarımıza dahil değildir.
en ekonomik uçak bileti bulunması konusunda hava yollarından grup bilet fiyatları alınacak gurup organize eden kişi veya firma ile mutabakat sağlandığı takdirde seyahat acentamızın biletler iskontolu alır ve müşteriden extra Para talep edilmez.

Özbekistan tur proğram detaylarını ve fiyatlarını aşağıda görebilirsiniz.


Uzbekistan turu 8 gün 7 gece

TAŞKENT - BUHARA - SEMERKANT - TAŞKENT


1. gün Pazartesi ISTANBUL / TAŞKENT 
ÖHY ile Atatürk havaalanından kalkış 4,5 saat sonra Taskent’e varış. Havalanında karşilama. Otele yerleşme ve serbest zaman.ve akşam yemeği (uçuş saatleri yerel saatlerdir.)

2. gün Salı TAŞKENT - BUHARA
Buhara ya uçmak için sabah erken 04,30 kalkış ve saat 05,00 e kadar kahvaltı ve İçhatlara uçuş için hava limanına hareket. 07,15 de Buhara ya uçuş.havaalanında karşılama otele transfer ve yerleşme,
Şehir gezisi için gurupla anlaşmalı bir saat te toplanarak şehir gezisi. Çar-mimar minaresi, İsmail samani türbesi, magaki atari türbesi, Eyüp peygamber çeşmesi ve türbesi, uluğbey medresesi, ark kalesi, akşam yemeği ve otelde geceleme.

3. gün Çarşamba BUHARA
Kahvaltı otelemizde.ve Tura devam,Abdulhalik goncdevani, arif-i rivegeri, mahmud-i incirfagnevi, ali ramiteni, muhammed baba semması seyyit emir külal behaddin-i buhari ve validelerinin türbe ve külliyelerinin ziyareti, Akşam yemeği ve geceleme

4. gün Perşembe BUHARA
Otelde sabah kahvaltısının ardından tekrar buhara daki ziyaret edilecek, Lebi havuz camii, poyi kalon kompleksi,kalan minaresi, mir arap medresesi, kalan türbesi akşam yemeği ve geceleme.

5. gün Cuma BUHARA - SEMERKANT
Kahvaltı otelimizde. Kahvaltı ve Semerkant a hareket, (280)km Yol üzerinde İmam al buhari ziyaretleri,ve Semerkant a varış < President Placa > oteline yerleşme akşam yemeği ve geceleme.

6. gün Cumartesi SEMERKANT
Otelde sabah kahvaltısından sonra Semerkant ziyaretleri,Ubeydullah ahrar,kuseym bin Abbas (şah-i zinda ) danyal a.s.türbesi.hezret hizr mescidi-ruhabat türbesi(1380) guri-emir türbesi (xıv-xv) abu-mansur matrudi türbelerinin ziyaret edilmesi, akşam yemeği ve geceleme

7. gün Pazar SEMERKANT - TAŞKENT
Otelde erken sabah kahvaltı. Odaların boşaltılması ve oda ekstralarının ödenmesi. 05,30 da Semerkant havalimanına transfer ve 07,00 de Taşkent e uçuş, 08,10 hava limanına iniş Otele transfer ve yerleşme,belirlenen saat te toplanarak şehir turu; Zengi ata türbesi, xıx ziyareti - Abul kasım medresesi, kökeldaş medresesi - xv gezileri, Barakhan ve kukeldaş medreseleri, kaffal şosi ve Özbekistan diyanet işleri başkanlığındaki Hz. Osman mushafı nüshasının görülmesi, istiklal meydanı. amir temur meydanı ve müzesi. Ziyaretleri ve akşam yemeği, otel konaklama

8. gün Pazartesi TAŞKENT / İSTANBUL 
Otelde sabah kahvaltı ve Taşkent havalanına transfer. ÖHY ile Istanbul’a ucus ve 4,5 saat sonra İstanbul a varış. TUR SONU.

TUR FİYATLARI ( usd. / € ve Türk lirası olarak belirtilmiştir. )

16 - 25 + 1 free DBL oda da kişi başı
 
1,580 €
 
25 - 35 + 1 free DBL oda da kişi başı
 
1,530 €
 
35 - 45 + 1 free DBL oda da kişi başı
 
1,505 €
 
45 - ve üstü 2 free DBL oda da kişi başı
 
1,480 €
 
SNGL oda farkı
 
110 €
 
Tur Bedelleri Tüm Banka Kredi Kartları ile tahsilat edilir.
Döviz kuru Ödemenin alındığı tarihteki MB döviz kuru uygulanır.
 

TUR FİYATINA DAHİL OLANLAR

• Özbekistan hava yolları Uçuş bedeli ( İstanbul-Taşkent-istanbul)
• Özbekistan hava yolları (Taşkent-Buhara ) (Semerkant-Taşkent ) uçak biletleri
• Otel konaklamaları
     - Taşkent ( Uzbekistan oteli 4* )                       2 gece
     - Semerkant ( President Palace Hotel 4* )     2 gece 
     - Buhara ( Grand Bukhara Hotel 4* )               3 gece
• Kahvaltı öğle ve akşam yemekleri
• Müze ve ören yerlerinin giriş ücretleri
• Klimalı otobüsler ile seyahatler
• Otobüste soğuk sıcak meşrubat ikramları
• 15 kişide 1 kişi free ( otel konaklaması )
• Türkçe bilen profesyonel rehber 
• Havaalanlarında karşılama ve uğurlamalar
• Özbekistan davetiye vizesi işlemleri 
• Urgenç - Taşkent ÖHY uçak bileti
• Seyahat Sigorta üçreti
• Yurt dışı çıkış harcı


TUR FİYATINA DAHİL OLMAYANLAR

• Şahsi harcamalar, bahsişler
• Müze ve Ören yerlerindeki fotoğraf - video çekimi için istenen ücretler
• Free kişinin İstanbul - Taşkent - İstanbul ÖHY uçak bileti


Başvuru için gerekenler :
• Pasaport (süresi vize bitiminden sonraki enaz 6 aylık süreli olmalı) 
• 1 adet renkli resim ( KONSOLOSLUK TAKİPLERİNİ İSTANBUL 'DAN TAKİP EDİLECEKTİR.)

NOT: Yeterli sayıda grup olduğu takdirde Tur programının harekat tarihleri,
grubun istediği tarihe gore yapılabilir.

 

TUR SATINALMA GENEL ŞARTLAR VE BİLGİLERİ

* Kesin kayıt için Acentamıza gezi ücretinin % 30 inin yatırılması ve geriye kalan kısmının gezilerin başlangıcından 21 gün öncesine kadar tamamlanması gerekmektedir.

* Tüketicinin gezinin başlamasına 30 gün kalana kadar iptal/değişiklik talep etmesi durumunda ücretin tamamı iade edilir. Gezinin başlangıcından 30-21 gün önce iptal değişiklik talep etmesi halinde gezi bedelinin %30 i, 21 günden az bir süre kala ise tamamını acentaya ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

*Seyahat Güvence Sigorta Poliçesi satın alan katılımcının seyahat acentasına bir ödeme yapmış olması kaydıyla gezi başlangıç tarihinden ve kullanılan ulaşım aracı hareket etmeden önce , poliçede yazılı hallerde(ölüm, ciddi ve önemli kaza ve hastalık vb.) seyahatini iptal etmesi durumunda , ödediği bedel poliçe kapsamındaki limitler çerçevesinde ve poliçe şartlarına göre sigorta şirketi tarafından temin edilecektir. Seyahat acentasının katılımcıya karşı hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

* Gezi programı ve ücretler tur tarihindeki ilgili havayolları tarife ve fiyatlarına göre Euro olarak hazırlanmış olup, bu tarihten sonra havayolları taşıma ücretlerine yapılacak zamlar gezi ücretine aynı oranda ilave edilir.

* Acentamız, yolcularımızla taşıyıcı şirketler arasında mutavassıt sıfatı ile hizmet veren bir kuruluş olup, sonucu ne olursa olsun, olabilecek arıza, kaza, gecikme, tarife değişikliği, iptal ve yolcularımızın kişisel kusurlarından doğabilecek olaylardan sorumlu tutulamaz.

*Acentamız olağanüstü (Force Major) durumlar dışında programda belirtilen hizmetleri vermeyi kabul ve taahhüt eder.

* Acentamız, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği ( A gurubu 2919 nolu işletme belgesi (TÜRSAB) üyesi olup anlaşmazlık halinde "TÜRSAB Kütahya Çizelgesi" maddeleri uygulanır.

• Paket Tur programını okudum ve bütün şartları iradem dahilinde kabul ediyor ve geziye Katılıyorum.

ÜRÜN DETAY


SORULARINIZ
Konu
Adınız Soyadınız
Firma Adınız
E-Posta Adresiniz
Adresiniz
Telefonunuz
İstekleriniz
 
Güvenlik Kodu
 
 
  • Yitmen Reklam Ofset ART SPOR TURİZM Yatırımları Tic. ve San. Ltd. Şti.
  • Haseki Sultan Mh.Turgut Özal Millet Cd. İnan İşhanı No: 11 / J  ( Yusufpaşa Tramvay Durağı Yanı)
    Fatih-İstanbul / Turkey
  • T. : 0212 530 69 31 pbx
  • info@artsportour.com
internet sanatı ürün tanıtım sitesi